Podczas trzech kolejnych weekendów, począwszy od 17 maja, na dworcach kolejowych w Warszawie, Katowicach i Gdyni pojawią się strefy przygotowane przez firmy ASUS oraz Intel. Każda odwiedzające je osoba, za pomocą specjalnej aplikacji zainstalowanej na jednym z ultrabooków ASUS VivoBook, będzie mogła na krótką chwilę przenieść się w kilka niesamowitych miejsc m.in. na dno Wielkiego Kanionu, na tropikalną plażę lub w przestrzeń kosmiczną.

W każdej ze stref uczestnicy zabawy znajdą ultrabooki z serii ASUS VivoBook. Zainstalowana na nich specjalna aplikacja na podstawie krótkiej zabawy, polegającej na wyborze trzech kluczowych słów, wykorzystując technologię greenbox, „przeniesie” uczestników akcji w kilka egzotycznych miejsc. Na ekranie VivoBooka będą mogli zobaczyć siebie na tle Wielkiego Kanionu, tropikalnej plaży, przestrzeni kosmicznej lub pod wodą. W sumie dostępnych będzie 10 wirtualnych lokalizacji. Uczestnicy zabawy będą mogli natychmiast podzielić się tym widokiem na Facebooku, a także za pomocą tabletu ASUS VivoTab zrobić sobie zdjęcie na tle niezwykłej scenerii.

W każdej ze stref będzie można obejrzeć i zapoznać się z najnowszymi produktami ASUSa pracującymi na procesorach Intel – serią komputerów mobilnych ASUS VivoBook, a także tabletami VIvoTab Smart oraz VivoTab TF810. Strefy są częścią globalnej kampanii In Search of Incredile.

Strefy firm ASUS oraz Intel, będące częścią globalnej kampanii In Search of Incredile, będzie można odwiedzić w następujących terminach:

– 17-19 maja w Warszawie na Dworcu Centralnym
– 24-26 maja w Katowicach na Dworcu Głównym
– 31 maja-2 czerwca w Gdyni na Dworcu Głównym