ASUS prezentuje 10-calowy MeMO Pad™ Smart – nowy, stylowy tablet z systemem Android 4.1. Sercem tabletu jest czterordzeniowy procesor NVIDIA® Tegra® 3. Urządzenie jest już dostępne na polskim rynku w cenie 1299zł. Niebawem w sprzedaży pojawi się dedykowany tabletowi składany pokrowiec z klawiaturą – Folio Key.

MeMO Pad™ Smart to tablet z ekranem IPS o przekątnej 10,1 cala, wyposażony w bardzo wydajny, czterordzeniowy procesor NVIDIA® Tegra 3™. Wielodotykowy wyświetlacz podświetlany diodami LED o rozdzielczości 1280×800 pozwala na oglądanie filmów w wysokiej jakości. Tablet posiada wbudowane dwa głośniki, które w połączeniu z technologią SonicMaster oraz oprogramowaniem Maxx Audio, zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku. Urządzenie posiada dwie kamery: tylną (5 MP) oraz przednią (1,2 MP) oraz lampę błyskową. Wbudowaną pamięć 16GB można rozszerzyć do 32GB. Użytkownicy mogą również korzystać z 5GB w usłudze ASUS WebStorage. Dzięki złączu HDMI tablet można łatwo podłączyć do innych urządzeń.

Folio Key to opcjonalny dodatek w postaci składanego, ochronnego pokrowca dla MeMO Pad™ Smart. Posiada wbudowaną klawiaturę bluetooth, która zwiększa efektywność i wygodę pracy na tablecie zarówno w podróży, jak i w domu. Wykonany z lekkiej mikrofibry i wyposażony w magnetyczny zaczep Folio Key posiada też podstawkę, która utrzymuje wyświetlacz pod wygodnym kątem podczas oglądania filmów i pisania. Klawiatura korzysta z własnej baterii, która pozwala nawet na miesiąc pracy bez konieczności ładowania. Folio Key kosztuje 339 zł.

MeMO Pad™ Smart jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych (niebieski, biały, różowy) w cenie 1299zł.

FolioKey MeMOSmart_1 MeMOSmart_3

Categorized in: