Poniżej przedstawiamy listę 10 najpopularniejszych darmowych programów antywirusowych w 2023 roku. Ta lista została stworzona na podstawie liczby pobrań, recenzji użytkowników i ocen ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego.

Avast Free Antivirus: Avast jest jednym z najbardziej popularnych darmowych programów antywirusowych na rynku. Oferuje zaawansowane funkcje, takie jak ochrona w czasie rzeczywistym, skanowanie systemu, ochrona przed phishingiem i ochrona sieci Wi-Fi.

AVG Free Antivirus: AVG jest kolejnym popularnym wyborem wśród użytkowników. Oferuje solidną ochronę przed wirusami i malware, a także funkcje optymalizacji systemu.

Kaspersky Security Cloud Free: Kaspersky oferuje jedną z najlepszych darmowych ochron antywirusowych dostępnych na rynku. Oferuje ochronę w czasie rzeczywistym, skanowanie systemu i ochronę przed phishingiem.

Bitdefender Antivirus Free Edition: Bitdefender jest znanym graczem w świecie bezpieczeństwa cyfrowego. Jego darmowa wersja oferuje podstawową ochronę przed wirusami i malware.

Sophos Home Free: Sophos jest popularnym wyborem dla rodzin, ponieważ oferuje ochronę dla do 3 komputerów na jednym koncie. Oferuje ochronę w czasie rzeczywistym i ochronę przed phishingiem.

Avira Free Antivirus: Avira oferuje solidną ochronę antywirusową, a także funkcje takie jak optymalizator systemu i ochrona prywatności.

Panda Free Antivirus: Panda oferuje łatwą w użyciu ochronę antywirusową z funkcją ochrony w czasie rzeczywistym i skanerem systemu.

Adaware Antivirus Free: Adaware oferuje podstawową ochronę antywirusową, a także ochronę przed spyware i phishingiem.

ZoneAlarm Free Antivirus: ZoneAlarm oferuje ochronę antywirusową i firewalla w jednym. Oferuje również ochronę w czasie rzeczywistym i ochronę przed phishingiem.

Malwarebytes Free: Malwarebytes jest dobrze znanym narzędziem do usuwania malware. Jego darmowa wersja oferuje podstawową ochronę przed malware.

Pamiętaj, że choć te darmowe programy antywirusowe oferują podstawową ochronę, zawsze warto rozważyć uaktualnienie do płatnej wersji, aby uzyskać dodatkowe funkcje i lepszą ochronę. Bezpieczeństwo cyfrowe jest niezwykle ważne, więc zawsze warto inwestować w solidną ochronę.

Categorized in: