Na rynku pojawiła się seeu – nowatorska aplikacja polskich programistów, która sama znajduje Twoich znajomych i pokazuje gdzie przebywają w danej chwili. Oprócz dokładnej lokalizacji swoich przyjaciół, użytkownicy widzą na mapie wszystkie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi. Aplikacja jest darmowa i przygotowana na najpopularniejsze mobilne systemy (Android, iOS i Windows Phone) oraz przeglądarki internetowe.

Polscy informatycy nie przestają zadziwiać nas swoimi pomysłami – właśnie na rynku pojawiła się najnowsza aplikacja społecznościowa seeu, która nie tylko doskonale łączy dwa światy: realny i wirtualny, ale przede wszystkim ułatwia i usprawnia spotykanie w realu licznych znajomych z wirtualnych społeczności.

seeu – zobacz gdzie są Twoi znajomi

Główną cechą wyróżniającą seeu na tle innych aplikacji społecznościowych jest funkcja geolokalizacji i mapa, która pokazuje gdzie w danej chwili znajdują się wszyscy nasi znajomi w realnym świecie. Dzięki niej, gdy umówimy się z przyjaciółmi na jakąś imprezę, nie tracimy już czasu na dodatkowe kontakty i ciągłe pytania „Gdzie jesteś – a Ty?” – po prostu mapa pokazuje wszystkich znajomych znajdujących się w naszej okolicy i prowadzi nas do nich. Dodatkowo mapa seeu oprócz lokalizacji znajomych przedstawia także położenie wszystkich wydarzeń, dzięki czemu bez względu na miejsce, w którym się znajdziemy natychmiast zostaniemy poinformowani o lokalnych imprezach. Użytkownicy aplikacji seeu mogą również swobodnie określać zasięg obszaru swojej okolicy i otrzymywać powiadomienia o każdym znajomym, który pojawił się w jego obrębie.

seeu znajdz znajomych w miejskiej dzungli

seeu na wszystkich systemach

Dwa światy w jednej aplikacji

seeu została stworzona przez zespół polskich programistów z firmy Paplus i jak zapowiadają sami twórcy choć aplikacja dopiero pojawiła się na rynku, to już trwają dalsze prace nad nowymi jej modułami i funkcjonalnościami. „Sami preferujemy aktywny tryb życia, ale nie zawsze znajdujemy czas aby godzinami wyszukiwać interesujące nas wydarzenia, a następnie umawiać się na nie z przyjaciółmi. Samo uzgadnianie wszelkich szczegółów spotkania, terminów itp. – zajmuje strasznie dużo czasu i dlatego też tworząc seeu chcieliśmy opracować rozbudowaną, ale szybką i prostą w działaniu aplikację, która stałaby się kieszonkowym informatorem eventowym. W ten sposób seeu może wszystkim aktywnym użytkownikom pomagać w planowaniu i organizacji ich wolnego czasu” – mówi Małgorzata Furtak z firmy Paplus.

seeu przeznaczona jest dla wszystkich, którzy nie tylko chcą się szybko kontaktować ze swoimi licznymi znajomymi z grup społecznościowych, ale także chcieliby być szybko poinformowani o wszystkich najciekawszych wydarzeniach, w których udział biorą ich znajomi. seeu jest pierwszą na rynku tak kompleksową i wszechstronną aplikacją społecznościową, która skupia wiele różnorodnych funkcji. Oprócz rozbudowanej roli geolokalizacji uławiającej spotkania ze znajomymi w realu, seeu posiada liczne funkcjonalności usprawniające wirtualne kontakty. Użytkownicy mogą szybko dodawać własne wydarzenia, które zobaczą wybrani lub wszyscy znajomi. Mogą także w swoim kalendarzu zobaczyć wszelkie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi, dodawać zdjęcia i komentarze, grupować znajomych np. ze względu na ich zainteresowania i szybko się z nimi kontaktować.

Inspirująca grafika w intuicyjnym menu

Poza licznymi funkcjami seeu wyróżnia się także pod względem graficznym, użytkownicy do wyboru mają różne rodzaje specjalnie zaprojektowanych awatarów, a wszelkie nawet najmniejsze szczegóły zostały precyzyjnie dopracowane przez zgrany zespół programistów i grafików Paplusa. Sam interfejs aplikacji jest niezwykle przejrzysty i intuicyjny zapewniając użytkownikom szybką obsługę.

Aplikacja seeu jest całkowicie bezpłatna i korzystać z niej mogą zarówno posiadacze komputerów, tabletów, jak i smartfonów pracujących na najpopularniejszych systemach operacyjnych: Android, iOS oraz Windows Phone.

Więcej informacji o aplikacji seeu: www.seeu.eu

Categorized in:

Tagged in:

, ,