Stacja dokująca IPD100, nowy produkt ClearOne jest teraz do nabycia także na naszym rodzimym rynku. Zadbała o to firma KONTEL, która jest jedynym, oficjalnym importerem i dystrybutorem marki ClearOne w Polsce.

Kiedy brama IPD100 zostaje podłączona do StreamNet™ staje się integralną częścią całego systemu audio Multi-Room w Twoim domu. Nowa stacja dokująca od ClearOne, nie tylko ładuje iPod’a, ale pozwala także sterować odtwarzaniem muzyki z systemu StreamNet™.

IPD 100.

Dock IPD100 jest idealny dla tych, którzy chcą cieszyć się muzyką odtwarzaną z listy swojego iPod’a za pośrednictwem StreamNet™ opartym na systemie AV Multi-Room.
Nowe rozwiązanie ClearOne jest w pełni zintegrowane z DigiLinX – całym domowym systemem AV. Stacja dokująca jest również w pełni kompatybilna z rozwiązaniem VIEW -komercyjnym system dystrybucji AV w oparciu o IP.

Urządzenie można wykorzystywać nie tylko w domu, ale i lokalach rozrywkowych, obiektach hotelowych, czy miejscach spotkań wyznaniowych.

Subtelna stacja dokująca IPD100 to interfejs DigiLinX™ do odtwarzaczy multimedialnych iPod Appla. Kiedy umieścimy iPod’a w stacji dokującej ClearOne możemy łatwo i szybko przeszukać katalog z muzyką według gatunku, playlisty, albumów, artystów lub po tytułach piosenek z dowolnego miejsca w domu kontrolowanego przez DigiLinX/VIEW, w tym za pomocą ekranów dotykowych wbudowanych w ściany.

Dock można ustawić w dowolnym, dogodnym miejscu, takim jak lada, biurko, czy półka. Stacja łączy się z systemem AV DigLinX™/VIEW Multi-Room za pomocą bezpośredniego połączenia audio przez lokalny port wzmacniacza i kontrolera SpeakerLinX i można zarządzać nią przez sieć StreamNet Ethernet.

IPD100 powstał z myślą o użytkownikach w Stanach Zjednoczonych i posiada zasilacz przystosowany go gniazd zasilających na kontynencie amerykańskim. Z kolei IPD100i przeznaczony jest na rynek międzynarodowy i zawiera kabel przystosowany go gniazd zasilających w Europie i na Wyspach Brytyjskich. Zarówno IPD100, jak i IPD100i ładują baterię iPod’a przy pomocy dołączonych do zestawu kabli.

Categorized in: