Firma HTC przedstawiła dziś swój najbardziej spersonalizowany, najpiękniejszy i najpotężniejszy smartfon, HTC One M9. Najnowszy flagowy model z cenionej na całym świecie linii HTC One to klasyczna, ponadczasowa celebracja piękna i elegancji, która łączy niepowtarzalny styl z niezrównaną wydajnością, pozwalając użytkownikom wykorzystać pełen potencjał telefonu komórkowego.

„Firma HTC zbudowała swoją reputację na wykraczaniu poza oczekiwania konsumentów — powiedziała Cher Wang, prezes HTC. — HTC One M9 dokonuje tego ponownie za sprawą wyjątkowej elegancji i wzornictwa połączonego z inteligentnymi funkcjami, które ożywiają nasz świat, jeszcze ściślej łącząc nas z tym, co uważamy za najbardziej istotne. Zatem HTC One M9 to więcej niż telefon, to przedłużenie tego, kim jesteśmy”.

Święto wzornictwa

HTC One M9 to owoc trzyletniej pogoni za doskonałością, unikalne połączenie najlepszych cech nagradzanych modeli HTC One M7 i HTC One M8. Estetyka HTC One M9 – wyraźne metalowe krawędzie, w połączeniu z eleganckimi zaokrągleniami – jednoznacznie kojarzy się z biżuterią. Jednoczęściowa, świetnie leżąca w dłoni obudowa, w całości wykonana została z metalu, ozdobiona subtelnymi, srebrno-złotymi elementami. Wypolerowane złote boki, otaczają jasny i żywy ekran, płynnie przechodząc w srebrny tylny panel o szczotkowanej fakturze.

HTC Sense 7: Przede wszystkim Ty

Telefon powinien wyrażać osobowość użytkownika, a nowy interfejs HTC Sense™ 7 zapewnia mu pełną kontrolę. Konfigurowalne i intuicyjne motywy HTC sprawiają, że wszystko obraca się wokół użytkownika, inteligentnie analizując jego ulubione zdjęcia w celu modyfikowania wyglądu aplikacji, schematu barw i tła.

Smartfon, zawsze dostępny towarzysz podróży, może wzbogacić mobilny styl życia jak żadne inne urządzenie. Sense 7 rewolucjonizuje koncepcję ekranu początkowego, pokazując najużyteczniejsze aplikacje w zależności od lokalizacji użytkownika. W domu, w pracy i podczas zabawy to kontekstowe, konfigurowalne narzędzie pozwala dostać się jednym kliknięciem do potrzebnych funkcji. Ulepszone rozwiązanie HTC BlinkFeed™ ułatwia odkrywanie ukrytych skarbów, wykorzystując dane o położeniu do rekomendowania interesujących miejsc, wiadomości i informacji.

HTC One M9_Gunmetal

HTC One M9_Gunmetal

Znakomite zdjęcia: zachowaj najcenniejsze wspomnienia

Ponieważ najlepszy aparat to ten, który nosimy w kieszeni, każdy smartfon powinien ułatwiać robienie doskonałych, kreatywnych i zabawnych zdjęć. Aparaty HTC One M9 utrwalają każdy moment ze zdumiewającą jakością, umożliwiając wielokrotne przeżywanie ważnych chwil. Główny aparat robi zdjęcia o rozdzielczości 20 megapikseli, na których widoczne są najdrobniejsze detale, i jest wyposażony w odporny na zadrapania obiektyw z szafirowego szkła. Aparat pozwala też kręcić filmy o rozdzielczości 4K, które wyglądają jak najnowsze kinowe przeboje.

Najlepsze chwile często nas zaskakują, a spontaniczne sceny nie zawsze są dobrze oświetlone. HTC One M9, najlepszy oręż żywiołowego fotografa, rozwiązuje problem niedoświetlonych zdjęć za sprawą zaawansowanego, przedniego aparatu UltraPixel™. Dynamiczna regulacja ekspozycji oraz „ultrapiksele”, które gromadzą 300 proc. więcej światła, niż standardowe aparaty, pozwalają stworzyć ostry, naturalny i zbalansowany autoportret w każdych warunkach oświetleniowych.

HTC Sense 7 z oprogramowaniem HTC EYE™ Experience ułatwia robienie kreatywnych zdjęć. Liczne nowe efekty, m.in. Shapes, Prismatic, Elements i Bokeh, pozwalają wykazać się artystyczną inwencją, a aplikacja Zoe™ automatycznie edytuje zdjęcia, dodając do nich wybrany podkład muzyczny2 i umożliwiając przyjaciołom dodawanie do kolekcji własnych zdjęć w celu wspólnego świętowania każdej chwili.

Spośród tylu znakomitych zdjęć czasem trudno wybrać kilka do pokazania przyjaciołom. Bez względu na to, gdzie są przechowywane, nowa Galeria HTC One ułatwia przeszukiwanie całej biblioteki zdjęć oraz wyświetlanie obrazów zapisanych w telefonie, serwisach społecznościowych oraz wybranych platformach chmurowych3. Można wyszukiwać fotografie według daty, lokalizacji, wydarzenia, albumu, a nawet według samych zdjęć dzięki funkcji dopasowywania zdjęć (Image Match).

Doskonały dźwięk: usłysz różnicę

Znakomite wrażenia wizualne zasługują na równie imponujący dźwięk. HTC One M9 gwarantuje niedoścignione brzmienie za sprawą technologii HTC BoomSound™. Podwójne, skierowane w przód głośniki charakterystyczne dla rodziny HTC One, teraz z symulacją 5.1-kanałowego dźwięku Dolby® Surround4, jeszcze bardziej przybliżają użytkownika do akcji, zapewniając wyjątkową, wielowymiarową, kinową jakość brzmienia. Połączenie HTC BoomSound i Dolby Audio™ stwarza poczucie pełnego zanurzenia w dźwięku i pozwala cieszyć się filmami nawet bez podłączania słuchawek lub zewnętrznych głośników. Czy to korzystając z głośników stereo, czy z słuchawek, nawet najbardziej wymagający miłośnicy muzyki docenią obsługę idealnego, 24-bitowego dźwięku HD, który przewyższa jakością płyty CD. Unikatowa kombinacja HTC BoomSound, Dolby Audio, dobrze dostrojonego profilu dźwiękowego i technologii Qualcomm® Immersive Audio sprawia, że utwory muzyczne i filmy odtwarzane na HTC One M9 zyskują niepowtarzalny charakter.

Łączność ze światem

Smartfony szybko stają się główną platformą domowej rozrywki, a funkcja HTC Connect™ ułatwia odtwarzanie multimediów poza telefonem. Przeciągnięcie trzema palcami po ekranie pozwala podłączyć telefon do kompatybilnych telewizorów oraz zewnętrznych głośników renomowanych producentów, takich jak Harman Kardon. Listy odtwarzania HTC Connect w połączeniu z platformą multimedialną Qualcomm® AllPlay™ oraz bezprzewodową technologią Blackfire Research™ umożliwiają przesyłanie treści ze smartfona do wielu domowych urządzeń rozrywkowych. W HTC One M9 zainstalowano też aplikację Peel® Smart Remote, która błyskawicznie podłącza użytkownika do ulubionych programów, a nawet uczy się jego nawyków, zmieniając telefon w osobisty przewodnik telewizyjny oraz pilot zdalnego sterowania.

Akcesoria i dostępność

Aby pomóc użytkownikom w wyróżnieniu się z tłumu, HTC One M9 będzie dostępny z szeregiem unikatowych akcesoriów, takich jak nowa generacja futerałów HTC Dot View, które umożliwiają dostosowanie telefonu dzięki licznym nowym funkcjom i wersjom kolorystycznym. Przezroczysty tył chroni smartfon, jednocześnie eksponując jego ponadczasowy design. Z HTC Dot View nawet najnudniejsze dojazdy do pracy mogą się stać chwilami wypełnionymi zabawą za sprawą funkcji zmieniającej etui w minikonsolę. Nowy HTC Dot View jeszcze bardziej ułatwia też korzystanie z Instagrama, Snapchata i Badoo5, ponieważ powiadomienia widoczne przez futerał alarmują użytkownika o najnowszych zdjęciach, wiadomościach i wpisach.

HTC One M9_Silver_Back

HTC One M9_Silver_Back

Życie nie znosi ograniczeń, a jeśli dusza odkrywcy zaprowadzi użytkownika w nieznane, dzięki wodoodpornemu (klasa szczelności IP68) etui Active Case i zestawowi słuchawkowemu Active Headset telefon będzie mógł towarzyszyć mu w najbardziej epickich przygodach.

HTC One M9 będzie dostępny w dwubarwnej wersji srebrno-złotej (silver-gold), oraz ciemnoszarej (gunmetal) od połowy marca w witrynie htc.com, u operatorów i w sklepach z elektroniką użytkową na terenie całej Polski.

Categorized in: