Przy obecnej różnorodności sprzętu elektronicznego warto, by zasilacz awaryjny zapewniał bezpieczeństwo wielu typom urządzeń, był efektywny w działaniu i cechował się wysoką kulturą pracy. Do tego dążył właśnie PowerWalker, przygotowując serię UPS-ów VFI TG i VFI TGS.

Cicha praca
Zarówno VFI TG jak i VFI TGS należą do UPS-ów typu On-Line, mających zapewnić prąd o najwyższej jakości, co czyni je przydatnymi zarówno dla firm, jak i gospodarstw domowych wyposażonych w dużą ilość urządzeń elektrycznych. Jak zapewnia producent, projektanci starali się stworzyć serię zasilaczy On-Line, które w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami z tego segmentu UPS-ów, pracują o wiele ciszej, nie rozpraszając uwagi użytkownika.

Dla domu i firmy
Firma i dom to nie jedyne miejsce, gdzie zasilacze awaryjne powinny spełnić swoją rolę. UPS-y VFI TG i VFI TGS wspierają technologię USB HID. Oznacza to, iż sterować zasilaczem i bezpiecznie wyłączać podłączone do niego urządzenia można poprzez aplikację wewnętrzną systemu operacyjnego, odpowiedzialnego za zarządzanie energią. Dzięki takiemu rozwiązaniu UPS-y te mogą zostać użyte w kioskach, bankomatach, kasach POS czy przy systemach ochrony.

Długi czas podtrzymania
Jeśli chodzi o różnice, to VFI TG i VFI TGS mają nieco inną konstrukcję: modele z serii TG posiadają wewnętrzną baterię, natomiast TGS mocniejszą ładowarkę (6A zamiast 1A) i zewnętrzne moduły bateryjne, umożliwiające podłączenie do UPS-a dużych akumulatorów, zapewniających długie czasy podtrzymania.

UPS-y VFI TG i VFI TGS dostępne są w modelach o mocy 1000, 2000 i 3000VA, w cenach od 809 zł do 1949 zł.

Cechy produktu:

– Typ: On-Line
– Model VFI TG: wewnętrzna bateria, ładowarka 1A
– Model VFI TGS: zewnętrzny moduł bateryjny, ładowarka 6A
– Moc: 1000, 2000 lub 3000VA
– Technologia: USB HID
– Współczynnik mocy: 0.9
– Zakres napięcia wyjściowego: 220/230/240 VAC
– Zakres napięcia wejściowego: 176-300 VAC lub 80×285 VAC w trybie bypass
– Częstotliwość: 40Hz – 70Hz

vfi-3000-tg-back

vfi-3000-tg-front

vfi-3000-tgs-back

vfi-3000-tgs-front

Categorized in: