Notatnik, e- book, szkicownik, telefon, aparat cyfrowy i pilot w jednym urządzeniu? Galaxy Note 8.0 firmy Samsung to definitywnie tablet wielofunkcyjny. Jeśli ktoś nie może się zdecydować, czy woli smartfona do rozmów, czy tablet do pracy, a koniecznie chce mieć jedno urządzenie, nowy Samsung Galaxy Note 8.0 będzie idealną alternatywą.

Galaxy Note 8.0 firmy Samsung to tablet z ekranem o wysokiej rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, który wykonany został w technologii TFT. Dzięki temu wyświetlany na nim obraz jest ostry, a kolory żywe. Wbudowana pamięć 16 GB pozwala na zapisanie dużej ilości informacji, filmów, zdjęć i gier.

Tablet Samsung Galaxy Note 8.0 N5110

Tablet Samsung Galaxy Note 8.0 N5110

Wygoda użytkowania

Urządzenie zostało wyposażone w rysik S- Pen, który pozwala wygodnie robić notatki i jest nieodłącznym elementem urządzeń z serii Galaxy Note. Nowość to możliwość obsługi rysikiem fizycznych klawiszy umieszczonych pod ekranem. Ciekawe jest też rozwinięcie funkcji zbliżania końcówki rysika do ekranu –
w Galaxy Note 8.0 powoduje to pojawienie się rozwinięcia interesującego nas fragmentu widocznego na ekranie. Jeśli jednak rysik cofniemy bez dotykania ekranu, podgląd zostaje wyłączony, a dany element nie zostaje wybrany. Nowością w Galaxy Note 8.0 jest również technika Air View, dzięki której bezdotykowo można uzyskać na przykład podgląd wideo, wiadomości elektronicznej lub zdjęć, bez potrzeby uruchamiania specjalnej aplikacji. Rysik pozwala też kontrolować menu oraz przyciski w urządzeniu.

Funkcjonalność

Galaxy Note 8.0. oprócz telefonu i notatnika może też działać jako pilot zdalnego sterowania. Urządzenie wyposażono w nadajnik podczerwieni oraz aplikację Smart Remote. Kolejnym usprawnieniem jest tryb czytania, który bez zbędnych kontrolek i przycisków, pozwala nam w wygodny sposób przeglądać zawartość stron internetowych. Wszystko to zamknięto w gustownej obudowie. Samsung Galaxy Note 8.0 już teraz można kupić w Agito.pl za 1599 zł.

Categorized in: