Szybko postępująca globalizacja biznesu powoduje, że kwestią kluczową dla firm staje się ekspresowa komunikacja. Sprawna współpraca pracowników rozproszonych na całym świecie pozwala przedsiębiorstwom zdobyć przewagę konkurencyjną. Nowe rozwiązania wideokonferencyjne HUAWEI zapewniają przedsiębiorstwom działającym w wielu lokalizacjach błyskawiczną komunikację i możliwość dokonywania szybkich decyzji, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z podróżami służbowymi.

Systemy wideokonferencyjne HUAWEI TP1102 z ekranem 55″ lub 65″ zostały zaprojektowane do wykorzystania w biurach zarządu i niewielkich salach konferencyjnych. Łatwe w instalacji i obsłudze zajmują niewiele miejsca. Rozwiązania są dostępne na naszym rynku w sprzedaży KONTEL – dystrybutora VAD HUAWEI w Polsce w zakresie TP&VC, UC&C, IPT, CC, IVS. Firma zapewnia szkolenia i prezentacje u klienta, opiekę posprzedażową i gwarancyjną oraz wsparcie przy tworzeniu projektów.

TP1102-65

Naturalny przekaz wideo

HUAWEI TP1102 umożliwia udział w wideokonferencji osobom pracującym w różnych miejscach na świecie. Uczestnicy wideokonferencji widzą się jakby spotkali się w rzeczywistości i rozmawiali ze sobą „twarzą w twarz”. Rozwiązanie HUAWEI umożliwia jednoczesne przesyłanie obrazu z kamery i prezentacji z komputera w jakości Full HD. Szerokopasmowy dźwięk AAC-LD zapewnia najwyższą jakość wideokonferencji.

Prosta obsługa i niezawodność

Zamiast skomplikowanego w obsłudze pilota użytkownicy mogą korzystać z 10-calowego PADa z interfejsem GUI. Czytelne ikony umożliwiają łatwy dostęp do każdej funkcji. Dzięki niemu można zaplanować wideokonferencję i kontrolować jej prowadzenie w najdrobniejszych szczegółach. Przebiegiem wideokonferencji można zarządzać również przez przeglądarkę WWW.
Jeżeli w czasie wideokonferencji nastąpi utrata pakietów, z powodu zajętego łącza, dzięki technologiom SEC (Super Error Concealment) i IRC (Intelligent Rate Control) urządzenie dopasuje się do zmieniających się parametrów transmisji i zapewni najlepszą możliwą jakość przekazu w danym momencie.

Ekonomiczne i bezpieczne rozwiązanie

Producent gwarantuje wysokiej jakości obraz i dźwięk podczas wideokonferencji. Uczestnicy spotkania mogą odnieść wrażenie jakby rozmawiali ze sobą siedząc obok siebie w jednej sali.

Rozwiązanie Huawei zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa wideokonferencji. System oparty jest na najnowszych standardach komunikacyjnych. HUAWEI TP1102 wspiera protokół szyfrowania H.235. Dostęp do konfiguracji urządzenia i ustawień systemowych jest chroniony hasłami.

System wideokonferencyjny HUAWEI TP1102 – 65 (55)

Komponenty systemu
terminal HUAWEI VP9039A–T
Kamera HUAWEI TC110
Mikrofon
Oprogramowanie do zarządzania
10’’ PAD
Ekran LED 65” lub 55”
Zasilacz
Akcesoria

Protokoły komunikacyjne
ITU-T H.323, IETF SIP

Standardy i protokoły wideo
H.264, H.263, H.263+, H.263++, H.261
Rozdzielczości:
1080p (50/60fps), 1080p
(25/30fps), 720p (50/60fps),
720p (25/30fps), 4CIF, CIF

Rozdzielczość prezentacji wideo
Protokół przesyłania prezentacji H.239

Standardy i protokoły audio
AAC-LD, G.722, G.711a, G.711u G.728
HWA-LD: Huawei broadband audio Low Delay
Kasowanie echa (AEC)
Redukcja szumów otoczenia (ANS) 12 dB
Automatyczna regulacja wzmocnienia (AGC) ± 6 dB
VoiceClear
AudioEnhancer

Bezpieczeństwo
Szyfrowanie sygnalizacji i mediów H.235
Szyfrowanie mediów AES
Hasło konferencji, zarządzania konferencją, administratora
Powiązanie numeru wewnętrznego z H.323 ID
Powiązanie adresu IP z numerem wewnętrznym

Więcej na: www.kontel.pl

o HUAWEI
HUAWEI jest producentem sprzętu telekomunikacyjnego. Koncern, który funkcjonuje od 1988 roku posiada obecnie światowy zasięg. Najbardziej znanym rozwiązaniem firmy są szerokopasmowe modemy wykorzystywane na rynku telefonii komórkowej, których HUAWEI produkuje rocznie ponad 60 milionów.
Firma tworzy innowacyjne rozwiązania oparte na zaawansowanych technologiach w zakresie infrastruktury sieciowej, aplikacji, oprogramowania oraz dostarcza profesjonalne urządzenia i usługi telekomunikacyjne. Technologie sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz IP oferowane przez HUAWEI pozwoliły firmie zająć pozycję lidera na rynku rozwiązań konwergentnych, opartych w pełni na sieciach z protokołem IP (All-IP).
Produkty i rozwiązania marki HUAWEI zostały wdrożone w ponad 100 krajach i są masowo (45 z 50) wykorzystywane na całym świecie przez operatorów telekomunikacyjnych. Firma w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym kreuje cyfrowy świat, w którym ludzie mogą komunikować się bez ograniczeń w każdym miejscu na świecie.
Ponadto firma HUAWEI w celu ochrony środowiska naturalnego i zahamowania niekorzystnych zmian klimatycznych, wdrożyła wiele rozwiązań proekologicznych, które pozwalają na zmniejszenie zużycia energii i emisji dwutlenku węgla.

o KONTEL
KONTEL jest wiodącym dystrybutorem sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów takich marek jak: Huawei, Plantronics, Cardo Systems Scala Rider, Zoom, RTX Dualphone, Konftel, Ascom Wireless, ITS, Topex, Krone, AC&E, Depaepe, Audio Codes, Zoom, RTX, Innovaphone. KONTEL ma prawie 30 letnie doświadczenie na rynku. Firma zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu – rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się publikowanej przez magazyn Forbes.