W ofercie Marken Systemy Antywirusowe pojawił się nowy produkt dla firm i instytucji. Jest nim usługa SpamBlock – największy w Polsce system antyspamowy typu SaaS – innowacyjne narzędzie zaprojekowane i rozwijane przez Wirtualną Polskę.

SpamBlock to autorski system antyspamowy typu SaaS, wykorzystujący mechanizmy antyspamowe, na których opiera się Poczta WP.PL, najpopularniejszy system pocztowy w Polsce – Usługa jest skuteczna i prosta w użyciu, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm oraz różnego rodzaju instytucji. Obsługa SpamBlocka odbywa się za pomocą specjalnego panelu dostępnego z poziomu przeglądarki, zapewniając ochronę antyspamową bez konieczności instalowania oprogramowania i sprzętu po stronie klienta – mówi Michał Bachryj, Specjalista ds. Produktów Internetowych w Wirtualnej Polsce. – Co więcej, Wirtualna Polska gwarantuje pełne bezpieczeństwo korespondencji, najwyższą jakość filtrów antyspamowych oraz ich ciągłą aktualność, bez potrzeby aktualizowania oprogramowania – dodaje.

SpamBlock jest swego rodzaju pośrednikiem między internetem, a serwerem pocztowym. Poczta przychodząca jest przekierowywana do usługi, a następnie przefiltrowane wiadomości wracają z powrotem na serwer. System nie potrzebuje żadnego dodatkowego sprzętu. Atutem usługi jest moduł antywirusowy podnoszący bezpieczeństwo korespondencji.

Dystrybutorem usługi jest firma Marken Systemy Antywirusowe, która zapewnia 3-miesięczny okres próbny, całkowicie za darmo
Więcej informacji:
spamblock.pl
www.marken.com.pl/

Tagged in:

,