Oferta sieci sklepów Alsen została powiększona o płyty główne firmy MSI zaprojektowane głównie dla wymagających użytkowników komputerów. Nieograniczone możliwości overclockingu, trzy sloty PCI-E na karty graficzne, czy najnowsze technologie sprawiają, że nawet najbardziej wymagający gracz, czy overclocker będzie zadowolony z zakupu nowej płyty głównej firmy MSI.

LET THE GAMES BEGIN

Płyty główne MSI GAMING są zaprojektowane tak, aby zapewnić graczom najlepszą wydajność i mnogość funkcji, a także technologii. Wspierany przez wygląda na karę Dragon MSI, każda płyta jest arcydziełem inżynierii dostosowane do perfekcji gry. Płyta oparta jest na chipsecie Z87 z gniazdem dla procesora obsługującego Socket 1150. Z87-GD65 posiada aż 8 portów SATA III oraz 4 gniazda pamięci DDR3 obsługujące do 64GB pamięci o taktowaniu do 3000Mhz (OC). Wbudowany system dźwięku Sound Blaster Cinema gwarantuje doskonałe doznania zarówno podczas potyczek na polach bitwy, jak i podczas słuchania muzyki, czy oglądania filmów. Płyta MSI posiada wyjścia audio: D-Sub, DVI, HDMI. Została zrobiona z najlepszej jakości komponentów Military Class 4. Płyta główna posiada złącza 3 x PCI-E 3.0 x16 oraz 4 x PCI-E x1.

Największe atuty płyty:

Najwyższe fragi i najmniejsze lagi dzięki Killer E2200Sieć dla graczy
Komponenty Military Class 4
Zoptymalizowany dla używania kilku kart graficznych
Zwiększenie wydajności dzięki zastosowaniu OC
Wysokiej jakości audio z kartą dźwiękową Sound Blaster Cinema
Obsługa pamięci DDR3 3000 dla szybkiego wczytywania gry

5

4

3

2

KILL YOUR LAG!

The Killer ™ E2200 Intelligent Platform Networking jest zaprojektowany dla maksymalnej wydajności sieci do gier online i wysokiej jakości multimediów strumieniowych. Wyposażona w zaawansowane Stream Detect ™ Killer E2200 płyta główna automatycznie wykrywa błędy sieci i przyspiesza ruch gry. Gwarantuje to płynne i stabilne granie w wirtualnym świecie, bez opóźnień i bez zacinania się.

OC GENIE 4 – DO WYCISKANIA SIÓDMYCH POTÓW ZE SPRZĘTU

MSI jest pierwszą firmą, która zastosowała OC Genie, czyli technologię pozwalającą na automatyczny overclocking na płycie głównej . Przycisk OC Genie 4 działa tak jak tego oczekujesz, lecz w tym wypadku daje użytkownikowi jeszcze więcej kontroli. Wystarczy tylko nacisnąć go na płycie głównej aby aktywować funkcję „GAMING”, która zwiększa znacznie wydajność systemu. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników MSI przewidziało funkcję „My OC Genie” dającą pełną kontrolę nad ustawieniami sprzętu.

GAMING PRIORYTETEM

Porty PS/2 i USB zostały pozłocone, aby zagwarantować bezpieczną i długą sprawność, a funkcja MSI Gaming Device Port pozwala na uzyskanie jeszcze wyższej czułości myszy – nawet do 1000 Hz! Nowy port MSI zmniejsza jednocześnie czas reakcji z 8 do 1 milisekundy. Dla każdego gracza to dodatkowy atut , który pozwala na bardziej precyzyjne i szybsze sterowanie myszą, a co za tym idzie otrzymać kilka dodatkowych fragów w grach.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

Gamingowa płyta główna MSI Z87-GD65 dostępna jest w sieci sklepów Alsen, także w sklepie internetowym: http://www.alsen.pl/podzespoly-pc,k20/plyty-glowne,l116/msi-z87-gd65-gaming-s1150-4ddr3-usb3-glan-hd-audio-atx,p101724.html w cenie 781 zł.

Categorized in: