ASUS Fonepad to lekki tablet o metalicznej obudowie. Sercem 7-calowego tabletu z 5-punktową, multidotykową matrycą jest procesor Intel Atom Z2420. Dzięki wbudowanej antenie 3G HSPA+ urządzenie może służyć jako telefon. Tablet posiada 16GB pamięci oraz slot na kartę SD. Urządzenie pracuje na systemie Android 4.1 Jelly Bean. Fonepad jest bardzo lekki i mobilny – waży zaledwie 340g. Tablet wyposażono w dwie kamery – przednią (1,2 MP) do rozmów wideo, oraz tylną (3 MP), do kręcenia filmów i robienia zdjęć.

ASUS Fonepad jest dostępny w sprzedaży w cenie 1099 zł.

W sprzedaży są też dostępne akcesoria, które chronią i ułatwiają pracę na urządzeniu – etui Turn Case oraz VeraSleeve 7.

Turn Case to wykonany z odpornych materiałów futerał, który chroni tablet przed uszkodzeniami oraz kurzem. Etui wyposażono w specjalną podpórkę, dzięki której można wygodnie oglądać filmy oraz korzystać z internetu. Akcesorium jest dostępne w cenie 159 zł.

Turn Case, ASUS Fonepad

Turn Case, ASUS Fonepad

VeraSleeve 7 to dostępne w czterech wariantach kolorystycznych (czarny, szary, niebieski, różowy) etui, które skutecznie chroni urządzenie. Składana konstrukcja umożliwia wygodne oglądanie filmów i zapewnia ergonomię podczas pisania. Etui jest dostępne w cenie 99 zł.

VeraSleeve, ASUS Fonepad

VeraSleeve, ASUS Fonepad

Categorized in: